O nas

O nas

O firmie

Gelato Italia to rodzinna, rzemieślnicza produkcja lodów tworzonych od wielu lat z ogromną pasja i zaangażowaniem. Mimo, iż nasze korzenie są typowo polskie, to podniebienie zdecydowanie włoskie!

Naukę o produkcji lodów wynieśliśmy prosto ze słonecznej Italii, która nieustannie inspiruje nas do tworzenia coraz lepszego smaku naszych lodów. Corocznie odwiedzamy największe targi lodziarskie we Włoszech, głównie po to, by móc komponować coraz oryginalniejsze smaki oraz obserwować najnowsze trendy w branży.

W swojej ofercie aktualnie posiadamy ponad 150 smaków, w tym lody mleczne, owocowe, vegańskie, smaki gastronomiczne i specjalności. (szczegółowa oferta smaków w zakładce - oferta). Swoja ofertę nieustająco rozszerzamy o smaki tworzone wspólnie z szefami kuchni oraz na indywidualnie życzenia Klientów. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie praktycznie każdy smak!

Gelato Italia zaprasza do współpracy wszystkich, którzy doceniają najwyższej jakości smak, oryginalne połączenia smaków oraz tych, którzy chcą tworzyć coś wyjątkowego. Zapraszamy do współpracy cukiernie, lodziarnie, restauracje, hotele, organizatorów przyjęć okolicznościowych, cateringi w obrębie Krakowa, woj. małopolskiego oraz śląskiego.

Chcesz otworzyć swój „lodowy” biznes? Chętnie pomożemy poprzez dostarczanie najlepszego produktu i szkolenia w zakresie podawania, magazynowania i sprzedaży lodów.

Jeśli nasza oferta wydała Ci się interesująca i chcesz, by Klienci Twojej cukierni, restauracji, lodziarni cieszyli się niepowtarzalnym smakiem, zapraszamy do podjęcia współpracy. Zadzwoń lub napisz do nas e-mail, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i umówimy na spotkanie degustacyjne.